چنانچه وب سایت تا این لحظه برای شما باز نشده است ، ارتباط اینترنت خود را بررسی نموده و از دکمه F5 استفاده نمائید.
... در حال بارگذاری ...

مسئولیت اشتباه در انتخاب محصول و خریداری نمودن آن ، به دلیل بی دقتی کاربر ، بر عهده کاربر می باشد و امکان مرجوع کردن License و یا تعویض آن با نوع دیگر ، مطلقاً وجود نخواهد داشت. زیرا License ها بلافاصله پس از خرید کاربر صادر شده و امکان مرجوع کردن آن به پنل صادر کننده‌ی License وجود ندارد. در طول رَوند خرید ، چندین بار نام محصول و مبلغ آن به شما نمایش داده خواهد شد. لطفاً دقت فرمائید.
مسئولیت باطل شدن License به دلیل بی توجهی کاربر به توضیحات و راهنماهای موجود در سایت و موجود در e-Mail حاویِ License ، بر عهده کاربر می باشد. همچنین اگر مشکل احتمالی در License خریداری شده وجود داشته باشد ، چنانچه کاربر پیش از در میان گذاشتن مشکل با واحد پشتیبانی فنی ، خود به صورت سلیقه ای ، اقدام به رفع مشکل نموده باشد و باعث بروز مشکلات بیشتر شده باشد ، مسئولیت آن با کاربر می باشد.
مجموعه‌ی IranSetup فروشنده‌ی License آنتی ویروس‌ها می باشد ؛ و سازنده‌ی نرم افزار آنتی ویروس نیست. مسئولیت هرگونه ناسازگاری آنتی ویروس با کامپیوتر و یا تلفن همراه کاربر ، بر عهده‌ی IranSetup نمی باشد ؛ از این روی ، به کاربران گرامی توصیه می شود ، پیش از خرید License ، نرم افزار آنتی ویروس را بر روی دستگاه خود نصب نموده و از عملکرد آن مطمئن شوند و آنگاه اقدام به خرید License نمایند. با این وجود ، مجموعه‌ی IranSetup به جهت خدمت‌رسانی بهتر ، همواره سعی بر راهنمایی و کمک به کاربران گرامی را تا حد دانش و تجربه خود ، داشته و خواهد داشت.
مجموعه‌ی IranSetup هیچگونه مسئولیتی مبنی بر پاک شدن یا نشدنِ نوع خاصی از یک ویروس از روی سیستم و یا تعمیر فایل‌های آسیب دیده‌ی کاربر را ندارد ؛ زیرا همانطور که در بند 3 توضیح داده شده است ، IranSetup سازنده‌ی نرم افزار آنتی ویروس نیست و از این روی نمی تواند قدرت شناسایی ویروس را تضمین کند.
مجموعه IranSetup فروشنده لایسنس های End User است و لایسنس را مستقیماً به کاربر مصرف کننده نهایی می فروشد. چنانچه فروشگاه اینترنتی یا فیزیکی دارید و برای مشتریان خود از ما خریداری می کنید ، IranSetup مسئولیت دست به دست شدن لایسنس و در نهایت باطل شدن آن را نمی پذیرد.
چنانچه مشکل کاربر در فعال‌سازی License آنتی ویروس ، با راهنمایی های IranSetup از طریق مکاتبه (e-Mail) حل نشود ، تنها راه بررسی مشکل بوجود آمده ، بررسی از راه دور با نرم افزار بین‌المللی AnyDesk می باشد. مجموعه‌ی IranSetup ، هیچگونه پشتیبانی حضوری ندارد.
از آنجا که سیاست گذاری های کمپانی های سازنده آنتی ویروس ها ممکن است دائماً تغییر کند و خارج از اختیارات مجموعه IranSetup است بنابراین توصیه می شود که پس از خرید محصول ، از نگهداری آن برای چند ماه خودداری کنید و لایسنس را بلافاصله فعال نمائید تا مشمول تصمیم گیری های جدید کمپانی ها نشود. همچنین خواهشمندیم پیش از ثبت خرید ، کلیه سوالات و ابهاماتی که در مورد محصول مورد نظر خود دارید را از طریق تحقیق یا پرسش از واحد پشتیبانی فنی رفع نمائید زیرا مجموعه IranSetup نمی تواند همه سوالاتی که ممکن است در ذهن شما شکل بگیرد را حدس بزند. ثبت خرید به منزله اطلاعات کامل شما از محصولی است که خریداری می کنید.
چنانچه پس از انجام مراحل خرید ، پرداخت شما ناموفق بود ، لطفاً پیش از ثبت خرید مجدد ، با واحد پشتیبانی فروش به صورت کتبی (E-Mail) تماس گرفته و مراتب را گزارش فرمائید. به هیچ عنوان اقدام به خریدهای پی در پی نفرمائید و تا تکلیف خرید ناموفق شما مشخص نشده است ، خرید جدیدی ثبت نکنید. امکان بازگشت وجه برای خریدهایی که بعداً مشخص شود که تراکنش موفق بوده اند اما کاربر گمان کرده که تراکنش ناموفق بوده است ، وجود ندارد.
چنانچه کاربر License آنتی ویروسی را خریداری نماید و پس از پرداخت وجه و دریافت محصول ، پشیمان شود یا متوجه شود که محصول را به اشتباه خریداری کرده است و یا اینکه در فعال سازی License دچار مشکل شود و پیش از در میان گذاشتن مشکل با پشتیبانی فنی سایت ، اقدام به انتخاب و خرید محصول جدیدی نماید ، مبلغی که برای خرید محصول نخست پرداخت نموده است ، بازگشت داده نخواهد شد.
مسئولیت عدم فعال سازی یا از کار افتادن License و یا عدم Update آنتی ویروس به دلیل مشکلات اینترنت کاربر ، مشکلات و محدودیت‌های مخابراتی کشور ، تحریم های بین المللی و تغییر در سیاست ها و قوانین کمپانی سازنده آنتی ویروس ، بر عهده IranSetup نیست و رفع آن ، خارج از اختیارات این مجموعه می باشد.

IranSetup.com ©2006-2024